Filtry

Producent

Głośniki ścienne i natynkowe – popularne rozwiązanie do nagłaśniania miejsc użyteczności publicznej

Głośniki ścienne oraz natynkowe to najczęściej wykorzystywane rozwiązanie, stosowane w popularnych systemach Public Address. Powszechność i uniwersalność systemu PA sprawiają, że głośniki znajdują zastosowanie niemal w każdym miejscu przeznaczonym do użytku publicznego. W sklepie internetowym 100v.pl oferujemy szeroki wybór głośników ściennych i natynkowych, zróżnicowanych pod kątem wyboru do wskazanego przez Klienta pomieszczenia.

Różnica między głośnikami ściennymi a natynkowymi

Szukając sprzętu, umożliwiającego swobodną regulację dźwięku, najlepiej sięgnąć po głośniki ścienne, które odpowiednio ustawione poprawią odsłuch i znacznie zmniejszą ryzyko wystąpienia pogłosu.

Po głośniki natynkowe najlepiej sięgnąć podczas poszukiwań urządzenia, które będzie wykorzystane do przekazywania ciągów komunikacyjnych. Możliwość kierowania dźwięku w konkretne miejsce sprawi, że sprzęt sprawdzi się nawet w pomieszczeniach, w których panują niekorzystne warunki akustyczne. Mniejsza skuteczność głośników natynkowych determinuje montaż bliżej słuchaczy. Oferta sklepu 100v jest bogata zarówno w głośniki naścienne, jak i natynkowe.

Funkcjonalność i estetyka wykonania głośników

Głośniki ścienne i natynkowe są doskonałym rozwiązaniem do pomieszczeń, w których priorytetem jest zachowanie jak największej wolnej powierzchni. Konwencjonalne kolumny potrzebują wydzielonej przestrzeni na podłodze, natomiast głośniki przeznaczone do zamontowania na ścianie umożliwiają wykorzystanie wolnej przestrzeni nad podłogą. Oferowane w sklepie 100v urządzenia cechują się estetyczną obudową, przez co wyglądają niezwykle subtelnie i z łatwością wpasują się w wystrój każdego wnętrza.

Nieocenione możliwości i szerokie zastosowanie głośników ściennych

Sklep 100v oferuje głośniki przeznaczone do montażu w każdym obiekcie użyteczności publicznej. Nadają się zarówno do słuchania muzyki, jak i efektownego wzmocnienia dźwięku w filmach, przez co są idealnym wyborem od nagłośnienia mieszkań; znajdą swoje zastosowanie w szczególności w systemach kina domowego, ale równie dobrze sprawdzą się jako nagłośnienie sal konferencyjnych, niewielkich sklepów czy salonów kosmetycznych.

Parametry, na które warto zwrócić uwagę podczas zakupu

Poszczególne modele głośników naściennych i natynkowych różnią się między sobą parametrami. W ofercie sklepu 100v znajdują się zróżnicowane urządzenia, co umożliwia wybór sprzętu idealnie dopasowanego do potrzeb Klienta. Podczas wyboru warto zwrócić uwagę na moc głośnika, która powinna być dopasowana do mocy wzmacniacza oraz na powierzchnię, którą może nagłośnić. Sklep 100v zwykle wyszczególnia maksymalną przestrzeń, jaką może nagłośnić dany sprzęt. Poszukując nagłośnienia przestrzeni zewnętrznej, należy skupić się na modelach odpornych na warunki atmosferyczne, w szczególności promienie UV oraz opady deszczu.

Subskrypcja

Zapisz się do Naszego newslettera - unikalne kody rabatowe, dostęp do promocyjnych ofert, informacje o nowościach i rabatach w Naszym sklepie

Przepisz kod z obrazka

weryfikator

Ostatnio oglądane