Wyświetlanie wszystkich wyników: 8

JTS NX-6 – Mikrofon dynamiczny do instrumentów

664,00 
JTS NX-6 Mikrofon dynamiczny do instrumentów Do zbierania dźwięku bębnów oraz instrumentów perkusyjnych (snare drum, tom-tom, conga lub bongo) Może

JTS NX-2 – Mikrofon dynamiczny do instrumentów basowych

684,00 
JTS NX-2 Mikrofon dynamiczny do instrumentów basowych Do zbierania dźwięku z instrumentów niskotonowych np. bębnów (bass drums, kick drums) oraz

JTS CX-520 – Mikrofon dynamiczny do harmonijki

554,00 
JTS CX-520 Mikrofon dynamiczny do harmonijki Profesjonalny mikrofon typu „bullet” do nagrywania różnego rodzaju harmonijek Dynamiczna wkładka o superkardioidalnej kierunkowości

Mikrofon wokalny Voice Kraft VK 105

152,60 
Mikrofon Voice Kraft VK 105 ma wbudowaną wkładkę dynamiczną z magnesem neodymowym o charakterystyce do okólnej. Solidna metalowa konstrukcja mikrofonu a także wbudowany anty szokowy układ zawieszenia przetwornika idelanie sprawdzi się nawet w trudnych warunkach pracy.

AKG P4 – Mikrofon instrumentalny

247,00 
Model AKG P4 to dynamiczny mikrofon instrumentalny wyposażony w wytrzymałą metalową obudowę przeznaczony do zastosowań estradowych. Zintegrowany uchwyt na statyw oraz zestaw montażowy do tom-toma zapewniają możliwość zastosowania z perkusją, instrumentami dętymi oraz wzmacniaczami gitarowymi.

AKG P2 – Mikrofon instrumentowy

369,00 
Model AKG P2 to mikrofon instrumentalny wyposażony w wytrzymałą metalową obudowę, przeznaczony do instrumentów niskotonowych jak bęben basowy, puzon, gitara basowa. Mikrofon zapewnia bardzo mocne odwzorowanie niskich tonów.

AKG P170 – Mikrofon pojemnościowy

375,00 
P170 to małomembranowy mikrofon pojemnościowy do nagrywania overheadów, perkusji, gitary akustycznej i instrumentów smyczkowych. Jego lekka półcalowa membrana zapewnia wyjątkową jasność i odpowiedź na transienty. P170 wykorzystuje doświadczenie inżynierów dźwięku na całym świecie i jest uważany za przystepną cenowo alternatywę dla legendarnego AKG C451B.

AKG C3000 – Mikrofon pojemnościowy

701,00 
Wydajny mikrofon pojemnościowy AKG C3000 o dużej membranie jest standardem w zastosowaniach na żywo i nagraniach studyjnych od prawie dwudziestu lat. Jest to doskonały wybór dla wokali, gitar elektrycznych i akustycznych, overheadów i instrumentów dętych blaszanych.