W naszym sklepie internetowym 100v.pl znajdziesz szeroki wybór odtwarzaczy i przetwarzaczy sygnału, które są niezbędnym elementem każdego zaawansowanego systemu nagłośnieniowego. Nasze urządzenia zapewniają wysoką jakość dźwięku, a ich różnorodność pozwala na dopasowanie do specyficznych potrzeb i preferencji każdego użytkownika.

Wyświetlanie 1–24 z 155 wyników

Moduł odbiornika wieloczęstotliwościowego Rondson DR-701

849,00 
Moduł 16 kanałowego odbiornika w technologii UHF PLL przeznaczony dla systemów przenośnych EXPLORER i EXPERT.

Moduł nadajnika wieloczęstotliwościowego – Rondson TX-701

859,00 
Gdy wymaganych jest wiele przenośnych systemów, w których z jednego sygnał audio będzie przekazywany do reszty, możliwe jest zastosowanie funkcji Audio-Link. Nadajnik TX-701 z danego systemu przenośnego drogą bezprzewodową przekazuje sygnał audio dla reszty systemów przenośnych wyposażonych w odbiorniki DR-701.

AMC MP 06S – Odtwarzacz z kontrolą prędkości

2297,60 

Posiada dwa oddzielne wyjścia liniowe RCA CD, SD, USB i tuner FM obsługiwany przez aplikacje 2-strefowe. Jeśli priorytet muzyki z CD, USB lub karty SD przestaje grać, wtedy tuner FM zostaje automatycznie aktywowany.

AMC MP 05 – Odtwarzacz CD/FM/USB/SD

2460,00 

Odtwarzacz / nagrywarka z wbudowanym SD / MMC i czytnikiem pamięci flash USB oraz odtwarzaczem CD. Funkcja odtwarzania odbywa się na kartach pamięci lub dysku flash USB.

AMC MP 01 – Odtwarzacz CD/FM/USB

2444,00 

Funkcje odtwarzacza CD i tunera FM mogą być sterowane za pomocą pilota. Dwa oddzielne wyjścia liniowe CD i tuner FM obsługuje aplikacja muzyczna 2-strefowa.

AMC LIVE RADIO – Odtwarzacz Multimedialny

2905,30 

Nowoczesny odtwarzacz muzyczny z wbudowanym Internet Radio, odtwarzacz multimedialny, tuner FM oraz czytnik USB. Urządzenie jest podłączone do sieci LAN przez Wi-Fi lub złącza kablowego.

AMC DAB RADIO – Tuner DAB/FM

1522,70 

Łatwa nawigacja menu za pomocą obrotowej gałki, tryb uśpienia, 20 programowalnych stacji, łącze wyjściowe RCA stereo, wysokość 1U, pilot podczerwień w zestawie.

Dexon – JGM 10 – Moduł telefoniczny

2790,00 
Moduł przeznaczony do podłączenia do analogowej linii telefonicznej, automatycznie odbiera połączenie i przekazuje do wzmacniacza, dodatkowe wyjście przekaźnikowe może sterować załączaniem wzmacniacza, nadaniem priorytetu dla komunikatu itp. Maksymalny czas nadawania 3 min.

Dexon JGM 10 – moduł telefoniczny

1849,00 

Moduł przeznaczony do podłączenia do analogowej linii telefonicznej, automatycznie odbiera połączenie i przekazuje do wzmacniacza,

ITC Audio – Moduł strefowy wejść mikrofonowych T-8000DW

636,37 
Urządzenie umożliwia w miejscu instalacji podłączenie dwóch mikrofonów, wraz z regulacją głośności i barwy odrębną dla poszczególnych wejść. Idealnie współpracuje z matrycą T-8000 poprzez przewód ze skrętką kat. 5e

ITC Audio – T-8000D Moduł strefowy wejść mikrofonowych

636,37 
Urządzenie umożliwia w miejscu instalacji podłączenie dwóch mikrofonów, wraz z regulacją głośności i barwy odrębną dla poszczególnych wejść. Idealnie współpracuje z matrycą T-8000 poprzez przewód ze skrętką kat. 5e

Ecler PLAYER ZERO – kompaktowy odtwarzacz audio z wyjściem stereo

2423,00 
Ecler PLAYER ZERO to kompaktowy odtwarzacz audio z wyjściem stereo, który może odtwarzać pliki nośników USB i kart SD, strumienie internetowe oraz strumienie z użyciem DLNA i Airplay. PLAYER ZERO obsługuje połączenie Wi-Fi oraz posiada port Ethernet, gniazda USB i Micro-SD. Odtwarzacz oferuje zdalne zarządzanie poprzez Ecler Gallery oraz zdalne sterowanie przez aplikację mobilną RePLAYER.

Ecler PLAYER ONE – kompaktowy odtwarzacz audio z wyjściem stereo

3026,00 
Ecler PLAYER ONE to kompaktowy odtwarzacz audio z wyjściem stereo, który może odtwarzać pliki nośników USB i kart SD, strumienie internetowe oraz strumienie z użyciem DLNA i Airplay. PLAYER ONE obsługuje połączenie Wi-Fi oraz posiada port Ethernet, gniazda USB i Micro-SD a także wyświetlacz LCD i przyciski sterujące na przednim panelu. Odtwarzacz daje możliwość montażu dwóch urządzeń w przednim panelu 1RU z zestawem 1UHRMKIT.

BIAMP – PMR4000RMKIII Wielofunkcyjny odtwarzacz muzyki

2421,00 
PMR4000RMKII jest wielofunkcyjnym odtwarzaczem muzyki. Zintegrowany tuner FM z RDS, radio internetowe, UPnP i odtwarzacz USB pozwalają wybrać ulubione źródło muzyki.

BIAMP – E-VOLST Naścienny regulator głośności

363,00 
BIAMP - APART E-VOLST to stereofoniczny, naścienny regulator głośności, przyjmujący obciążenie do 2 x 40 W przy impedancji 4 Ohm.

BIAMP- E-VOL60 Naścienny regulator głośności

245,00 
BIAMP E-VOL60 to 100 voltowy regulator głosności, przyjmujący obciążenie do 60W. Jest urządzeniem bardzo uniwersalnym i przestronnym, co pozwala użytkownikowi na regulowanie głośności w 12 pozycjach wraz z pozycja zerową.

BIAMP – E-VOL40 Naścienny regulator głośności

174,00 
BIAMP - APART E-VOL40 to 100 voltowy regulator głosności, przyjmujący obciążenie do 40W. Jest urządzeniem bardzo uniwersalnym i przestronnym, co pozwala użytkownikowi na regulowanie głośności w 12 pozycjach wraz z pozycja zerową

MONACOR SNOM-PA1 – Konwerter audio SIP

1199,00 
MONACOR SNOM-PA1 SNOM-PA1 łączy funkcje telefonu oraz cyfrowego wzmacniacza audio. Pozwala na zdalne nadawanie komunikatów oraz emisję tła muzycznego np. w

MONACOR DRM-882WP – Naścienny panel sterujący do matrycy cyfrowej DRM-882LAN

859,00 
MONACOR DRM-882WP Naścienny panel sterujący do matrycy cyfrowej DRM-882LAN. Możliwość aktywacji 4 pierwszych presetów matrycy DRM-882LAN Zdalna regulacja głośności całkowitej

MONACOR DADC-144DT – 4-kanałowy przetwornik Dante®

2899,00 
MONACOR DADC-144DT 4-kanałowy przetwornik Dante® 4 analogowe wejścia audio (XLR) 4 analogowe wyjścia (XLR) 4-kanałowe wejście/wyjście Dante® (EtherCon/RJ45) Regulacja poziomu

MONACOR DMP-102 – Kompaktowy moduł odtwarzacza MP3

519,00 
MONACOR DMP-102 Kompaktowy moduł odtwarzacza MP3, z interfejsem USB i czytnikiem kart SD/MMC. Możliwość bezpośredniego podłączania pamięci ze złączem USB

MONACOR LR-202 – Odbiornik indukcyjny

459,00 
MONACOR LR-202 Odbiornik indukcyjny Do odbioru sygnałów audio z indukcyjnych systemów wspomagania słyszenia. Pole elektromagnetyczne wytworzone w pętli indukcyjnej jest

MONACOR ATT-250H/WS – Regulator głośności PA, 50W

229,00 
MONACOR ATT-250H/WS Regulatory głośności PA Wpuszczany regulator dla ochrony przed przypadkową zmianą ustawienia 11-stopniowa regulacja głośności, pozycja 0 – wył

MONACOR ATT-235H/WS – Regulator głośności PA, 35W

174,00 
MONACOR ATT-235H/WS Regulatory głośności PA Wpuszczany regulator dla ochrony przed przypadkową zmianą ustawienia 11-stopniowa regulacja głośności, pozycja 0 – wył

Odtwarzacze i przetwarzacze sygnału w sklepie 100v.pl

Oferujemy odtwarzacze CD, które od lat cieszą się uznaniem wśród profesjonalistów dźwięku za sprawą czystego i precyzyjnego brzmienia. Dla entuzjastów dźwięku analogowego mamy w asortymencie gramofony, które nie tylko odtwarzają płyty winylowe, ale również oferują możliwość przekształcenia muzyki z analogowego na cyfrowy format dzięki opcjonalnym złączom USB.

Z myślą o miłośnikach nowoczesnych technologii, nasze nowoczesne odtwarzacze wyposażone są w porty USB, które pozwalają na odtwarzanie muzyki z przenośnych nośników, takich jak pendrive'y czy karty SD. Ponadto, wiele modeli umożliwia bezpośrednie połączenie z urządzeniami mobilnymi poprzez Bluetooth, co pozwala na streaming muzyki ze znanych serwisów internetowych bez użycia przewodów.

W naszym asortymencie znajdziesz również specjalistyczne odtwarzacze przeznaczone do zastosowań profesjonalnych, takie jak odtwarzacze sygnału AM/FM, idealne do instalacji w miejscach pracy, gdzie popularne stacje radiowe stanowią tło dnia pracy.

Zapewniamy, że każde urządzenie dostępne w naszym sklepie jest wyselekcjonowane pod kątem jakości, niezawodności i funkcjonalności, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników. Sprawdź naszą ofertę i znajdź idealny odtwarzacz lub przetwarzacz sygnału, który podniesie jakość Twojego systemu nagłośnieniowego.