Sprzęt audio należy do wymagających urządzeń. Zarówno jego wybór, instalacja, serwis i dopasowanie do konkretnych celów powinno być zawsze brane pod uwagę, by nie rozczarować się efektem końcowym. Na szczęście można liczyć na fachową pomoc na każdym etapie – od rozważania nad konkretnym modelem sprzętu, po jego montaż i sprawny serwis. W 100v.pl znamy się na rzeczy. 

Wybór, który robi wrażenie. Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych oraz firm 

Nasza firma kojarzona jest głównie z obsługą nagłośnienia w obiektach wielkopowierzchniowych (np. obiekty sportowe), a także na estradzie. Szeroka dostępność sprzętu najlepszej jakości pozwala na realizację nawet bardzo wymagających i ważnych wydarzeń. W ofercie znaleźć można m.in.: 

– nagłośnienia instalacyjne (np. miksery, wzmacniacze, odtwarzacze, głośniki instalacyjne, megafony), 

– nagłośnienia oraz akcesoria estradowe (np. kolumny i miksery estradowe, wytwornice dymu, statywy, oświetlenie, sprzęt dla DJ), 

– kable różnego typu (np. mikrofonowe, głośnikowe, RCA, HDMI, USB, antenowe, optyczne, zasilające, Jack), 

– mikrofony i słuchawki (mikrofony przewodowe i bezprzewodowe, słuchawki nauszne, douszne i dokanałowe, akcesoria mikrofonowe), 

– systemy nagłośnień dostosowane do danych warunków (np. nagłośnienia do szkół, sali konferencyjnej, kościołów, obiektów sportowych, domów, placówek medycznych, dla lokali usługowych i wiele innych). 

W naszej firmie klient i jego oczekiwania zawsze stoją na pierwszym miejscu, dlatego z należytą starannością pomagamy zrealizować zarówno eventy na wielką skalę, jak i te mniejsze, prywatne. Każdy może liczyć na profesjonalne podejście z gwarancją bezproblemowego użytkowania sprzętu na długie lata.  

Montaż i serwis sprzętu, czyli dźwięk bez zarzutu na każdym etapie użytkowania 

Nasza firma to nie tylko doradztwo na etapie kompletowania zamówienia, ale także całościowe wsparcie na etapie użytkowania sprzętu. W 100v.pl doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak istotne jest prawidłowe zamontowanie sprzętu oraz wybór dla niego odpowiedniego miejsca, by uzyskać jak najlepsze efekty dźwiękowe. Nasi pracownicy jak nikt inny wiedzą, na czym polega sprawny montaż i serwis głośników. Dzięki temu można poprawić jakość brzmienia w każdym momencie. Pasjonat sprzętu audio doskonale wie o tym, jak istotny jest serwis kolumn oraz ich właściwy montaż. 

Nieoceniona pomoc specjalistów – profesjonalne doradztwo i wsparcie posprzedażowe 

Serwis głośników, montaż sprzętu oraz wcześniejsze towarzyszenie klientowi podczas wyboru odpowiedniego nagłośnienia – to wszystko sprawia, że do naszej firmy wraca się z pozytywnym nastawieniem nawet podczas stresującej sytuacji. Świadomość tego, że wszelkiego rodzaju awarie rozwiązuje się od ręki, a nie pozostawia klienta samemu sobie, powoduje, że 100v.pl uznawany jest za lidera w branży nagłośnień. Dodatkowo, nasza firma jest polecana nawet przez wymagających fanów urządzeń audio. Zadowolenie klientów wraz z najlepszą jakością sprzętu tworzy połączenie, które jest skazane na sukces.